W naszej ofercie posiadamy blisko 900 produktów, dzięki którym wyposażycie Państwo swoją firmę w niezbędne meble i akcesoria. Ogromna oferta asortymenty który przyda się w każdym warsztacie, magazynie, hurtowni oraz firmie.

Oferowane przez nas przedmioty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów, dlatego jesteśmy pewni ich jakości oraz solidnego wykonania. Wyposażenie firmy jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę produktową.

wyposażenie magazynowe

Światowe marki

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów.
0

Ogromny wybór

Blisko 900 produktów dostępnych w jednym miejscu!

Korzystne rabaty

Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów oraz większych zamówień.

Doradca techniczny

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy kompletowaniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasi doradcy techniczny chętnie Państwu pomogą.

Wyposażenie magazynowe

W trosce o zadowolenie naszych Klientów i dbając o ciągły rozwój naszej firmy, stworzyliśmy ofertę na miarę XXI wieku. Dzięki nam wyposażenie firmy w szafki, sejfy, krzesła czy całe stanowiska robocze jest niesamowicie proste. Wystarczy jeden telefon lub klika Kliknięć myszką, a nasi pracownicy zajmą się kompleksową obsługą Państwa zamówienia. Nie potrzeba już ustalać szczegółów z różnymi firmami i wykonywać setek połączeń – nasza firma zajmie się wszystkim!

Nasz asortyment

Każda firma i przedsiębiorstwo jest inne. Nawet jeżeli działają w tych samych branżach to zawsze tworzą je wyjątkowi ludzie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami. To właśnie z tego powodu w swojej ofercie posiadamy blisko 900 produktów! Chcemy by każdy Klient znalazł u nas dokładnie to czego potrzebuje. Nie akceptujemy półśrodków i dróg na skróty, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo:

  • szafki i szuflady na narzędzia,
  • materiały do ochrony narzędzi,
  • skrzynki i pojemniki na narzędzia,
  • stoły i stanowiska robocze,
  • półki i szafki,
  • meble warsztatowe,
  • skrzynie,
  • pojemniki,
  • drabiny.

Dlaczego my

Polski oddział firmy Otelo funkcjonuje nieprzerwanie od  2002 roku. Początkowo firma miała swoją siedzibę w Grójcu, jednak z uwagi na ciągły rozwój, oraz duże natężenie Klientów w aglomeracji Śląskiej w 2016 roku zdecydowaliśmy przenieść swoją siedzibę 250 km na południe by być bliżej naszych Klientów. Jednak nie zmienia to faktu że w dalszym ciągu prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju, a dzięki dobrze zorganizowanej linii logistycznej jesteśmy w stanie większość zamówień dostarczać do Klientów w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Naszym dodatkowym atutem jest bardzo przyjazna polityka zwrotów, która daje Państwu możliwość zwrotu produktów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.