W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości narzędzia i maszyny, ale także kompletne wyposażenie logistyczne. W naszej ofercie mamy wózki transportowe wszelkiego rodzaju, a także trudno dostępne części zamienne takie jak kółka czy rolki do wózków paletowych.  Oprócz tego posiadamy także profesjonalne zawiesia linowe, wciągarki elektryczne oraz podnośniki. Łącznie w tym dziale posiadamy prawie 900 produktów, wśród których znajdą Państwo nawet różnego rozmiaru kartony, etykiety i stoły dostosowane do pakowania przesyłek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

wyposażenie logistyczne

Światowe marki

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów.

Gwarancja jakości

Nasze produkty pochodzą od renomowanych, znanych producentów!

Korzystne rabaty

Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów oraz większych zamówień.

Doradca techniczny

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy kompletowaniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasi doradcy techniczny chętnie Państwu pomogą.

Wyposażenie logistyczne

W dziale „wyposażenie logistyczne” mamy blisko 900 produktów, które są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie i firmie. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego nawet po sfinalizowaniu transakcji, możecie liczyć Państwo na naszą pomoc oraz fachowe doradztwo. Jeżeli szukają Państwo wózków, zawiesi liniowych bądź łańcuchowych, wciągarek elektrycznych czy materiałów wysyłkowych (etykietki, kartony, koperty) to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą email.

Nasza oferta

Naszą misją jest posiadanie w swojej ofercie wszystkich niezbędnych produktów (a także innowacyjnych nowinek), które będą dostępne w jednym miejscu i możliwe do kupienia za pomocą kilku kliknięć myszki lub podczas rozmowy telefonicznej. Właśnie z tego powodu nasz dział „wyposażenie logistyczne” zbudowane jest z następujących czterech mniejszych kategorii:

  • wózki widłowe i wózki transportowe,
  • części eksploatacyjne do wózków,
  • zawiesia liniowe,
  • wciągarki elektryczne.

Dlaczego my?

Firma Otelo działa na polskim rynku już od 2002 roku. Dzięki tak długiej działalności doskonale znamy polski rynek, oraz oczekiwania i wymagania naszych Klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możecie być Państwo pewni wysokiej jakości obsługi oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta i zamówienia.