Już jutro rozpocznie się w Warszawie pierwsza edycja Targów Maszyn i Urządzeń Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK 2016. Targi będą trwać od 7 do 9 listopada i odbędą się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO. Podczas targów będziemy mogli zobaczyć najnowsze rozwiązania technologiczne dla branży metalowej, branży drzewnej, spawalnictwa, meblarstwa i innych.

warsaw industry week

Jednak targi Warsaw Industry Week to nie tylko maszyny i urządzenia, ale także mnóstwo wydarzeń, takich jak:

  • Prezentacja i pokazy robotów organizowane przez Politechnikę Rzeszowską czyli WARSAW ROBOTIC SHOW.
  • Konferencja z przedstawicielami Rządu Rzeczypospolitej Polskiej oraz z Radą Główną Instytutów Badawczych czyli Horyzont 2020.
  • Do tego wszystkiego na targach będzie dostępny największy SHOW ROOM MASZYN, a także pierwszy w Polsce WIELKI OUTLET MASZYN PRZEMYSŁOWYCH!

Ale to jeszcze nie wszystko! W czasie targów zostanie stworzona specjalna strefa inżyniera, gdzie młodzi, zdolni inżynierowie, będą mogli zaprezentować swoje projekty oraz osiągnięcia, a także spotkać się ze swoimi potencjalnymi pracodawcami. Momentem kulminacyjnym tego wydarzenia będzie konkurs „Walcz o staż”, w którym do wygrania będzie płatny staż dla firmy z branży maszynowej.

Zapowiada się na to że WARSAW INDUSTRY WEEK 2016 będzie naprawdę ciekawym wydarzeniem, na którym powinien pojawić się każdy zainteresowany przyszłością i rozwojem branży.

Miejsce wydarzenia:

Ptak Warsaw Expo
Centrum Targowo – Kongresowe

Al. Katowicka 62,
Nadarzyn 05-830, Polska

Jeżeli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem i chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego Facebooka, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i promocjami!