W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 3500 produktów z firmy VADIUM. W głównej mierze są to wysokiej jakości narzędzia skrawające (wiertła, frezy, gwintowniki, narzynki oraz radełka), ale także różnego rodzaju narzędzia ręczne, takie jak klucze, imbusy, śrubokręty, bity czy imadła.

VADIUM

Produkty firmy VADIUM sprzedajemy od samego początku istnienia naszej firmy w Polsce, czyli od 2002 roku, dlatego jesteśmy pewni ich jakości oraz solidnego wykonania. Oprócz Polski, produkty firmy VADIUM są dostępne także we Francji, Belgii, Niemczech i Szwajcarii, a także na terenie USA oraz Kanady.

Jeżeli szukacie Państwo wysokiej jakości narzędzi, a nie chcecie płacić za markę, to produkty tej firmy idealnie spełnią Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na narzędzia i maszyny! W naszym sklepie znajdziecie Państwo blisko 65000 produktów i większość z nich jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych! Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku większych zamówień, udzielamy korzystnych rabatów.