Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rewelacyjny uchwyt do ostrzenia wierteł, stworzony przez renomowaną francuską markę OTG. Nasza firma zajmuje się dystrybucją produktów tej marki już od 2002 roku dlatego jesteśmy pewni jakości i solidnego wykonania oferowanego przez nas produktu.
otg
Poniżej mogą znaleźć Państwo „real foto” na którym prezentujemy uchwyt do ostrzenia wierteł.
Przyrząd służy do ostrzenia zużytych lub nadłamanych wierteł. Montuje się go na stole naprzeciwko szlifierki w odpowiedniej odległości, by następnie za pomocą ruchu posuwistego przybliżyć wiertło do maszyny pod odpowiednim kątem. Dokładny opis używania uchwytu do ostrzenia wierteł mogą znaleźć Państwo w instrukcji (pobierz instrukcję do uchwytu) lub na poniższym filmiku.

Jak ostrzyć wiertła

Poniżej możecie zobaczyć Państwo filmik instruktażowy, w którym autor pokazuje w jaki sposób można ostrzyć wiertło używając uchwytu do ostrzenia wierteł.

Uchwyt do ostrzenia wierteł

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego uchwytu do ostrzenia wierteł, mogą zakupić go Państwo za pomocą poniższego formularza. Cena naszego uchwytu to zaledwie 65 złotych – cena zawiera już koszty dostawy! Produkt wysyłamy do Państwa za pobraniem. Minimum formalności, maksimum wygody!

Zamów produkt

13 + 7 =

Wypełniając powyższy formularz i naciskając przycisk „Prześlij” wyrażają Państwo  zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).