Suwmiarka jest jednym z podstawowych przyrządów pomiarowych. Używane są one zarówno przez profesjonalistów, ale także przez majsterkowiczów. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe suwmiarki noniuszowe, jak i łatwiejsze w obsłudze suwmiarki cyfrowe (nazywane także suwmiarki elektronicznymi).

Suwmiarka cena

Z uwagi na fakt, że suwmiarki używane są zarówno przez majsterkowiczów, jak i wykorzystywane w przemyśle to cena oferowanych przez nas suwmiarek jest mocno zróżnicowana, dzięki czemu każdy Klient jest w stanie znaleźć produkt, który idealnie spełni wszystkie jego oczekiwania.

Jeżeli masz ograniczony budżet, bez problemu kupisz u nas suwmiarkę poniżej 100 złotych, nawet taką z odczytem cyfrowym. Z kolei dla bardziej wymagających Klientów, którzy potrzebują bardziej precyzyjnych urządzeń posiadamy w swojej ofercie profesjonalne suwmiarki w przedziale cenowym od 300 do 1500 złotych netto – cena konkretnego modelu uzależniona jest od jego dokładności, przeznaczenia oraz materiałów wykorzystanych przy produkcji.

Suwmiarka rodzaje

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie dostępne na rynku rodzaje suwmiarek, czyli suwmiarki kieszonkowe, suwmiarki noniuszowe, suwmiarki zegarowe, suwmiarki cyfrowe (elektroniczne), suwmiarki warsztatowe oraz suwmiarki do bębnów hamulcowych, suwmiarki do kół zębatych oraz suwmiarki traserskie. Musimy także wspomnieć że każdy z tych produktów, jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa w zaledwie dwa dni robocze.

Jak się mierzy suwmiarką

Zachęcamy Państwa także do zapoznania się z naszymi artykułami w których dowiecie się jak dbać o suwmiarkę oraz jak używać suwmiarki. Przypominamy także że mogą Państwo kontaktować się z naszym działem technicznym od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do 16.00, a nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą wybrać produkt który spełni Państwa oczekiwania. Nasza firma istnieje na polskim rynku już od 2002 roku, dlatego doskonale znamy potrzeby naszych Klientów, oraz specyfikę polskiego rynku. Zachęcamy do kontaktu