W naszej ofercie znajdą Państwo także sprężarki wraz z akcesoriami, oraz asortyment związany z pompami, siłownikami, zaworami oraz chłodziwami. W tej kategorii produktowej posiadamy prawie 1300 produktów, dokładnie mamy ich 1299! Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis naszej oferty oraz charakterystykę dostępnych u nas produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Sprężarki i kompresory

Światowe marki

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów.

Solidne wykonanie

Przykładamy ogromną wagę do tego by oferowane przez nas produkty były najwyżej jakości!

Korzystne rabaty

Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów oraz większych zamówień.

Doradca techniczny

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy kompletowaniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasi doradcy techniczny chętnie Państwu pomogą.

Sprężarki i akcesoria

W tym dziale znajdą Państwo blisko 1300 produktów, znanych zachodnich marek takich jak MICHELIN, OTG czy MECANIT. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko sprężarki, kompresory wraz z wężami i pistoletami na sprężone powietrze ale także szeroki wybór złączek, końcówek i zaworów. Oprócz tego posiadamy także siłowniki pneumatyczne, zawory pneumatyczne, a nawet pompy i systemy smarujące. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do obejrzenia produktów, a w razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem technicznym, którego pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie i pomogą zakupić produkt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Nasz asortyment

Dbamy o to by nasza oferta była jak najbardziej przejrzysta, a nawigacja intuicyjna dlatego nasz dział „Sprężarki i kompresory” składa się z dziewięciu tematycznych kategorii takich jak:

  • sprężarki,
  • węże,
  • pistolety pneumatyczne,
  • zawory pneumatyczne,
  • siłowniki pneumatyczne,
  • artykuły hydrauliczne,
  • pompy i systemy smarujące,
  • akcesoria do chłodziwa.

Dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, dlatego opiekujemy się naszymi Klientami zarówno przed zakupem, jak i już po sfinalizowaniu transakcji. Posiadamy doświadczonych doradców technicznych, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Dodatkowo pracownicy naszego działu handlowego mogą zaproponować Państwu korzystne rabaty w przypadku większych zamówień. Posiadamy także bardzo przyjazną politykę zwrotów, dzięki której zakupy dokonywane w naszym sklepie są naprawdę proste!

Nasza firma istnieje w Polsce już od 2002 rok, dlatego doskonale znamy rynek oraz oczekiwania naszych Klientów.