Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), firma Otelo Sp. z o.o., z siedzibą na ul. Górnośląskiej 6, 42-400 Zawiercie, zwana dalej Otelo publikuje poniżej regulamin newslettera:

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Otelo na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Wyrażeniem zgody na korzystanie z usługi newslettera jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

2. Dla korzystania z usługi newslettera wymagany jest komputer lub inne urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu, które umożliwia odbieranie i odczytywanie wiadomości email

3. Newsletter jest całkowicie bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o aktualnych promocjach, ofertach handlowych, rabatach cenowych na stronie otelo.com.pl oraz otelopolska.pl, a także na przesyłaniu innych uznanych za stosowne informacji i wiadomości. Wysyłka newslettera odbywa się drogą elektroniczną za pomocą internetu.

4. Zapisanie się na newsletter przez Użytkownika stanowi wyrażenie zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Firma Otelo nie będzie udostępniać powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając w odpowiedni link znajdujący się na końcu każdego newslettera.

7. Firma Otelo zastrzega sobie prawo do:
a. czasowego wstrzymywania usługi newslettera,

b. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera, bez podania przyczyny i bez informowania o tym Użytkownika.

c. do wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu.