Słuch jest niezwykle ważnym zmysłem, który często jest niedoceniany do momentu, aż nie będziemy mieć z nim problemów. Dlatego też musimy działać profilaktycznie i odpowiednio zabezpieczyć swoje uszy.
Właśnie z tego powodu, posiadamy w swojej ofercie nauszniki ochronne, renomowanych zachodnich marek. W naszym sklepie znajdą Państwo aż 45 produktów związanych z ochroną słuchu, jednak w tym miejscu chcielibyśmy zaprezentować Państwu 3 rodzaje nauszników, które są naszymi bestsellerami i reprezentują 3 różne półki cenowe, dzięki czemu zarówno majsterkowicz, zawodowiec, a także klient biznesowy znajdzie tutaj coś dla siebie.

miary zwijane

Dodatkowo zaprezentowane tutaj nauszniki ochronne, zostały podane niezależnemu testowi na Youtube na kanale „nie znam się na”. Dlatego nie kupujecie Państwo kota w worku! Zachęcamy do zapoznania się z tym testem i wyborem produktu który będzie odpowiadał Wam najbardziej!

Z uwagi na Państwa pytania informujemy że towar w ramach tej promocji wysyłamy za pobraniem.

Nauszniki ochronne
cena: 49 zł brutto z dostawą
numer: 75087285

Nauszniki ochronne Howard
cena: 139 zł brutto z dostawą
numer: 75088000

Nauszniki elektroniczne
cena: 329 zł brutto z dostawą
numer: 75087500

Zamów nauszniki ochronne

Aby maksymalnie ułatwić zakup towar wysyłamy za pobraniem. Ceny podane powyżej są już cenami końcowymi – nie zapłacisz ani grosza więcej!

Zamów nauszniki

11 + 2 =

Wypełniając powyższy formularz i naciskając przycisk „Prześlij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pragniemy także zaznaczyć że powyższe informację mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią odzwierciedlenia aktualnych cen i stanów magazynowych.

Zapraszamy także na naszego facebooka, na którym znajdziecie wszystkie aktualne promocję oraz nowości!