Ochrona narządu słuchu jest niezwykle ważna. Jeżeli regularnie wystawiamy nasz słuch na działanie szkodliwych czynników, w krótkim czasie ulegnie on pogorszeniu, a utrzymywanie takiego stanu rzeczy sprawi że utracimy go zupełnie. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka, polegająca na stosowaniu odpowiednich nauszników ochronnych. Z tego powodu pragniemy zaprezentować Państwu nauszniki elektroniczne które wytłumiają jedyne głośne dźwięki, ale jednocześnie przepuszczą nieszkodliwe dla naszych uszu odgłosy, takie jak ludzki głos.
miary zwijane

Jak to działa

Nauszniki elektroniczne (numer katalogowy 75087500) posiadają wbudowany mikrofon, który wychwytuje i wzmacnia ciche dźwięki (na przykład ludzki głos), a jednocześnie skutecznie blokuje wysokie dźwięki, takie jak odgłosy pracy maszyny, odgłosy cięcia etc.

podstawowe dane techniczne
numer katalogowy 75087500
marka OTMT
nauszniki zgodne z normą EN 352-1 i EN 352-4
wskaźnik tłumienia 33 dB
waga nauszników 274 gram
kolor żółty
cena: 329 zł brutto

Zamów nauszniki elektroniczne 75087500

Aby maksymalnie ułatwić zakup towar wysyłamy za pobraniem. Podane ceny są już cenami końcowymi – nie zapłacisz ani grosza więcej!

Zamówienie miarka

7 + 9 =

Wypełniając powyższy formularz i naciskając przycisk „Prześlij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pragniemy także zaznaczyć że powyższe informację mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią odzwierciedlenia aktualnych cen i stanów magazynowych.

Mamy nadzieję że spodobała się Wam taka forma testowania produktów! Zapraszamy także na naszego facebooka, na którym znajdziecie wszystkie aktualne promocję oraz nowości!