Otelo wspiera ambitnych!

Majsterkujesz? Tworzysz niesamowite rzeczy z metalu lub drewna?
To super! Uwielbiamy kreatywne, pełne pasji osoby które zamieniają swoje wizje i pomysły w rzeczywistość.

Wiemy też że jest to dość drogie hobby, dlatego przygotowaliśmy dla Was niesamowitą ofertę. Możemy zaoferować Ci narzędzia w wyjątkowo niskich cenach, których nie znajdziesz nigdzie indziej!
Ale jak to? Gdzie jest haczyk?

Naszym jedynym warunkiem jest, żebyś po ukończonej pracy przesłał nam zdjęcia wraz z opisem jak przebiegał proces tworzenia! W ten sposób nie tylko pokażesz całemu światu swoje dzieło, ale zmotywujesz także inne osoby i kto wie? Być może Twoja praca będzie dla kogoś inspiracją?

Co mogę otrzymać?

Absolutnie wszystko, pod warunkiem że jest to produkt  jednej z wymienionych poniżej marek. Jeżeli potrzebujesz wierteł, frezów, wiertarek, przyrządów pomiarowych czy innych narzędzi to idealnie trafiłeś! Możesz odwiedzić nasz sklep internetowy znajdujący się na otelo.com.pl i znaleźć produkt samodzielnie lub też wypełnić poniższy formularz, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni produkt!

Ile mogę zaoszczędzić

Chcemy wspierać ambitne osoby, które chcą dzielić się z innymi swoją pracą. Dlatego możemy im udzielić aż od 10 do 30% rabatu – w zależności od konkretnego produktu. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie z każdą osobą!

Jak otrzymać narzędzia?

To proste! Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz, w którym powiesz nam co chciałbyś stworzyć i czego byś potrzebował. Pamiętaj że w swoim asortymencie mamy ponad 65 000 produktów więc jest z czego wybierać! Nie oczekujemy od Ciebie ogromnych projektów czy dzieł sztuki! Chcesz wykonać ławkę do ogródka, ozdobny pojemnik na biżuterię lub szafkę do łazienki? Dla nas brzmi super!

Możemy zaproponować Ci produkty poniższych marek, które zgodziły się wziąć udział w naszej akcji:

  • ASTRA,
  • FANOCARB,
  • EXTRA!

Formularz kontaktowy

3 + 10 =

Wypełniając powyższy formularz i naciskając przycisk „Prześlij” wyrażają Państwo  zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przygotowania oferty (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).