Jakiś czas temu wysłaliśmy jednemu z YouTubowych majsterkowiczów kilka miar zwijanych do testów, żeby sprawdził jaka miara zwijana jest lepsza. Nie stawialiśmy żadnych warunków, ani ograniczeń. My wysyłamy miary, a niezależna osoba je testuje i sprawdza czy warto wydać kilkadziesiąt złotych na produkt znanego producenta, czy może jednak lepiej jest wydać zaledwie procent tej kwoty i kupić coś od mniej znanego producenta?

miary zwijane
Miara zwijana OTMT

Mamy ten komfort że jako sklep posiadamy dostęp do wielu marek (dokładnie 360), dlatego możemy pozwolić sobie na takie testy i sami jesteśmy ciekawi ich wyników. Nie zależy nam na tym by wygrał konkretny produkt, ale na tym by poznać co jest dobre i co Wam się podoba! Wynik testu był zaskakujący zarówno dla prowadzącego „Nie znam się” jak i dla nas. Okazało się bowiem że wyższa cena nie zawsze oznacza wyższą jakość… Zobacz jaka miara zwijana wygrała test!

Miara zwijana – wyniki testu

Podczas testu okazało się że mniej znana miarka zwijana OTMT jest równie dobra co miarka znanego producenta, a przy tym OTMT jest kilkukrotnie tańsza! Dlatego z tej okazji w porozumieniu z firmą OTMT chcielibyśmy zaoferować Wam specjalną promocję, w której możecie zakupić miarki zwijane OTMT w wyjątkowo niskich cenach!

Z uwagi na Państwa pytania informujemy że towar w ramach tej promocji wysyłamy za pobraniem.

Miarka 5 metrów
cena: 25 zł brutto z dostawą
numer: 47214519

Miarka 3 metry
cena: 18 zł brutto z dostawą
numer: 47212316

Miarka kompakt
cena: 46 zł brutto z dostawą
numer: 47212301

Wypełnił formularz poniżej żeby zamówić promocyjne produkty, lub kliknij tutaj i zobacz cały test na YouTube!

Zamów miarkę OTMT

Aby maksymalnie ułatwić zakup towar wysyłamy za pobraniem. Ceny podane powyżej są już cenami końcowymi – nie zapłacisz ani grosza więcej!

Zamówienie miarka

4 + 7 =

Wypełniając powyższy formularz i naciskając przycisk „Prześlij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pragniemy także zaznaczyć że powyższe informację mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią odzwierciedlenia aktualnych cen i stanów magazynowych.

Mamy nadzieję że spodobała się Wam taka forma testowania produktów! Zapraszamy także na naszego facebooka, na którym znajdziecie wszystkie aktualne promocję oraz nowości!