W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne, które na co dzień używane są w firmach i przedsiębiorstwach. Posiadamy blisko 900 produktów o szerokim zastosowaniu i wszechstronnym przeznaczeniu. Poniżej przedstawiamy Państwu dokładną charakterystykę naszej oferty!

Materiały eksploatacyjne

Światowe marki

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów.

0

Ogromny wybór

W tym miejscu znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne materiały.

Korzystne rabaty

Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów oraz większych zamówień.

Doradca techniczny

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy kompletowaniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasi doradcy techniczny chętnie Państwu pomogą.

Materiały eksploatcyjne

Posiadamy blisko 900 produktów, wśród których znajdziecie Państwo ponad 450 płaskowników formowanych, ponad 200 tworzyw sztucznych, wysokiej jakości pręty stalowe, a nawet struny do pianin do cięcia styropianów. Oprócz tych produktów, dysponujemy także wykwalifikowanym działem technicznym który zawsze doradzi i odpowie na wszystkie pytania. Na Państwa telefony i maile, czekamy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego my?

Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku już od 2002 roku, a łącznie prowadzimy sprzedaż na terenie aż ośmiu Państw. Doskonale znamy aktualnie panujące trendy oraz wymagania naszych Klientów. Wybierając Otelo, wybierają Państwo lata doświadczenia oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia.