W tym dziale znajdą Państwo taśmy, kleje, uszczelki i farby. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, są to bardzo istotne produkty które są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie i firmie. Blisko 1000 produktów, daje Państwu ogromny wybór i możliwość zakupienia wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu.

Poniżej znajdą Państwo dokładnie przedstawienie tej kategorii produktów i naszej oferty!

Kleje farby i żywice

Światowe marki

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów.

0

Ogromny wybór

W tym dziale znajdą Państwo wszystko co związanie jest z klejeniem i przyklejaniem!

Korzystne rabaty

Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów oraz większych zamówień.

Doradca techniczny

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy kompletowaniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasi doradcy techniczny chętnie Państwu pomogą.

O naszych wiertłach i frezach

W swoim asortymencie posiadamy ponad 20 000 artykułów o różnym rozmiarze, kształcie oraz przeznaczeniu. Znajdą Państwu u nas narzędzia skrawające do drewna i metalu, wykonane z węglika spiekanego oraz stali szybkotnącej, duże i małe, szerokie i wąskie – nikt inny nie posiada takiego wyboru.

Kleje, farby i żywicie

W tym rozbudowanym dziale znajdą Państwo ponad 950 produktów. Z uwagi na Państwa wygodę i intuicyjne poruszanie się po stronie cały dział podzieliliśmy na siedem mniejszych kategorii tematycznej. Jeżeli będą mieć Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą email z naszym działem technicznym. Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony i emaile, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

W tym dziale znajdziecie Państwo takie produkty jak:

  • taśmy klejące,
  • uszczelki,
  • kleje i lepiszcza,
  • farby w spreju,
  • farby ochronne,
  • pasty modelarskie.