W naszej ofercie posiadamy ponad 300 różnego rodzaju smarów i środków chemicznych, takich jak środki antykorozyjne, pasty ścierne czy wykrywacze pęknięć. Nasz wyspecjalizowany dział doradców technicznych z chęcią pomoże Państwu w wyborze odpowiednich produktów, które sprostają Państwa oczekiwaniom. Poniżej znajdą Państwo dokładny opis naszej oferty produktowej.

Kleje

Światowe marki

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych zachodnich producentów.

Proste zamawianie

Zakupu można dokonać w sklepie internetowym, poprzez mail lub telefonicznie!

Korzystne rabaty

Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów oraz większych zamówień.

Doradca techniczny

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy kompletowaniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasi doradcy techniczny chętnie Państwu pomogą.

Chemia warsztatowa

Oprócz ogromnego wyboru narzędzi, maszyn i akcesoriów, nasza firma zajmuje się także sprzedażą wysokiej jakości chemii warsztatowej takiej jak smary, emulsje, środki antykorozyjne, wykrywacze pęknięć, środki odtłuszczając, a nawet specjalistyczne oddzielacze oleju. Z uwagi na fakt że jesteśmy międzynarodową firmą, której centrala znajduje się we Francji w swojej ofercie mamy marki popularne na zachodnich rynkach, a mniej znane w Polsce, takie jak MECANIT czy JELT. Do Państwa dyspozycji oddajemy także nasz wykwalifikowany dział techniczny, którego pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w sprawnym zrealizowaniu zamówienia.

Szybka dostawa

Zazwyczaj nasze produkty dostarczamy do Klientów w zaledwie dwa dni robocze. Tak szybki czas dostawy możliwy jest dzięki wykorzystaniu drogi powietrznej. Niestety, z uwagi na obowiązujące przepisy prawne dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych takich jak smary, aerozole, czy substancje płynne dostawa produktów z tej kategorii zajmuje nam więcej czasu. Zazwyczaj towary tego typu, jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa w ciągu 7 dni roboczych. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od pracownika, który będzie realizował Państwa zamówienie.